Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Rynek

Rynek, Liszki, małopolskie

  • 999 000 zł
  • 125 m²
  • 7 992 zł/m²

Zdjęcie

Jadwiga Malara

Skontaktuj się

Dom, ul. Rynek

Rynek, Liszki, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

999 000 zł

125 m²

7 992 zł/m²

Dom, ul. Rynek

Zaktualizowane: 12 maja 2026

999 000 zł 125 m² 7 992 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 529 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1983

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 529 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1983

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 999 000 zł (7 992 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 125 m² (90 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (4 sypialnie), 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1983
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 1 529 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 5 m², strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom PARTEROWY , na 14a, gotowy do zamieszkania po zakupie, położony w znakomitej lokalizacji,
LISZKI, obok RYNEK, Kościół ( 230m ) , Urząd, Cukiernia z najlepszymi lodami i pysznym ciastem. Tylko 22 km do Rynku Krakowa.

Dom rozbudowany w 1983 rok, remontowany na bieżąco, bardzo dobrze utrzymany ,wysoki standard.

Brama wjazdowa na posesję sterowana pilotem. Osobny ,duży GARAŻ ok. (...)

Agent

Jadwiga Malara

668 202...

668 202 865